Trening aquamarine vatuit hanorac si pantaloni Leah

179 lei

Tabel Marimi
  • În funcție de tipul corpului și de stilul de purtare, mărimile de mai sus sunt doar pentru referință.
TALIE UNICAXSSMLXL
TALIE PANTALONI6266707478
SOLD - ZONA BUZUNARELOR100104108112116
LUNGIME PANTALONI98100102104106
UMERI50515253.555
BUST HANORAC100104108114120
LUNGIME HANORAC65666768.570
LUNGIME MANECA 5454.55555.556

Parerea Clientelor

Ai nevoie de ajutor?